KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15464305

nr 1546 4305

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1966, komposition, 31x24 cm, yttermått inklusive ram: 34x27 cm

Utrop:

500 kr

måndag 5 juni 2023
kl 18:23:39